Ponturi Derry City - Waterford
Derry CityVVVV
WaterfordVVVVRezultat final 1X2
Peste / Sub 2.5 goluri
Ambele echipe marchează
Analiză meci
Derry City întâlnește pe Waterford în Irlanda – FAI Cup, la data de 8 noiembrie 2026, 17:00.
Forma recentă în acest sezon (ultimele 5 meciuri): Derry City are V V V V (4V 0E 0Î, 12 puncte), iar Waterford are V V V V (4V 0E 0Î, 12 puncte).
Derry City are o medie de 2,75 goluri marcate și 0,75 primite pe meci, iar Waterford are 2,25 marcate și 0,50 primite.
Ambele echipe au marcat în 50% din meciurile lui Derry City și în 50% din ale lui Waterford; Over 2.5 a fost bifat în 75%, respectiv 75% din meciuri.
Modelul nostru, bazat pe mediile de goluri marcate și primite și pe xG, estimează 1,64 – 1,43 goluri așteptate. Probabilități: 1 = 43%, X = 24%, 2 = 34%; Over 2.5 = 64%; ambele marchează = 58%.
Pontul ales: Peste 1.5 goluri, cu probabilitate estimată de 81%.
Context
- CompetițieIrlanda – FAI Cup
- Data și ora08.11.2026 17:00
- Cornere estimate11,8
- Cartonașe estimate3,0
Probabilități detaliate
1 = Derry City · X = egal · 2 = Waterford
Goluri așteptate (model): 1,64 – 1,43
Toate piețele recomandate
| Piață | Prob. | Cotă | Încredere |
|---|---|---|---|
| Peste 1.5 goluri | 81% | – | Încredere mare |
| 1X (Derry City sau egal) | 66% | – | Încredere medie |
| Peste 2.5 goluri | 64% | – | Încredere mică |
| Sub 3.5 goluri | 63% | – | Încredere mică |
| Ambele marchează | 58% | – | Încredere mică |
| X2 (Waterford sau egal) | 57% | – | Încredere mică |
Forma ultimelor 5 meciuri
| Derry City | Waterford | |
|---|---|---|
| Rezultate | 3V 2E 0Î | 2V 2E 1Î |
| Puncte pe meci | 2,20 | 1,60 |
| Goluri marcate / meci | 2,20 | 2,00 |
| Goluri primite / meci | 1,40 | 1,20 |
| Ambele marchează | 60% | 60% |
| Peste 2.5 goluri | 60% | 60% |
| Porți nemarcate primite | 40% | 40% |
Statistici de sezon
| Derry City | Waterford | |
|---|---|---|
| Meciuri jucate | 4 | 4 |
| Puncte pe meci | 3,00 | 3,00 |
| Goluri marcate / meci | 2,75 | 2,25 |
| Goluri primite / meci | 0,75 | 0,50 |
| xG creat / meci | 1,88 | 1,17 |
| xG primit / meci | 1,01 | 1,31 |
| Ambele marchează | 50% | 50% |
| Peste 2.5 goluri | 75% | 75% |
| Porți nemarcate primite | 50% | 50% |
| Meciuri fără gol marcat | 0% | 0% |
Cornere și cartonașe
- Cornere estimate în meci: 11,8
- Cartonașe estimate în meci: 3,0
Tabloul Irlanda – FAI Cup
Finala (1)
| 08.11.2026 | vs |
Semifinale (2)
| 09.10.2026 | 0 - 2 | ||
| 10.10.2026 | 0 - 2 |
Sferturi de finală (4)
| 04.09.2026 | 1 - 2 | ||
| 04.09.2026 | 3 - 0 | ||
| 05.09.2026 | 1 - 1 | ||
| 06.09.2026 | 4 - 2 |
Optimi de finală (8)
| 14.08.2026 | 1 - 1 | ||
| 14.08.2026 | 2 - 1 | ||
| 14.08.2026 | 1 - 2 | ||
| 15.08.2026 | 0 - 3 | ||
| 15.08.2026 | 8 - 0 | ||
| 15.08.2026 | 4 - 0 | ||
| 16.08.2026 | 3 - 2 | ||
| 16.08.2026 | 4 - 0 |
Șaisprezecimi de finală (16)
| 17.07.2026 | 3 - 0 | ||
| 17.07.2026 | 0 - 1 | ||
| 17.07.2026 | 4 - 0 | ||
| 17.07.2026 | 2 - 1 | ||
| 17.07.2026 | 1 - 3 | ||
| 17.07.2026 | 2 - 2 | ||
| 17.07.2026 | 4 - 1 | ||
| 17.07.2026 | 1 - 2 | ||
| 17.07.2026 | 2 - 1 | ||
| 17.07.2026 | 4 - 0 | ||
| 18.07.2026 | 4 - 5 | ||
| 18.07.2026 | 0 - 1 | ||
| 18.07.2026 | 0 - 4 | ||
| 18.07.2026 | 0 - 8 | ||
| 19.07.2026 | vs | ||
| 19.07.2026 | 3 - 0 |
Turul 1 (12)
| 10.05.2026 | 4 - 1 | ||
| 14.05.2026 | 2 - 0 | ||
| 15.05.2026 | 3 - 4 | ||
| 16.05.2026 | 1 - 1 | ||
| 16.05.2026 | 1 - 3 | ||
| 16.05.2026 | 0 - 3 | ||
| 16.05.2026 | 3 - 0 | ||
| 17.05.2026 | 1 - 0 | ||
| 17.05.2026 | 2 - 1 | ||
| 17.05.2026 | 2 - 0 | ||
| 17.05.2026 | 5 - 2 | ||
| 23.05.2026 | 4 - 0 |
Alte meciuri
Toate meciurile ligii →+18 · Joacă responsabil. Ponturile sunt estimări statistice, nu garanții. Cotele sunt orientative și se pot modifica. Jocurile de noroc pot dăuna sănătății.