Pariul zilei – 24.02.2025

Ponturi FK Bodo - Glimt - Lille

Europa – UEFA Champions League
FK Bodo - GlimtVVÎVÎ
3 noiembrie 2026
22:00
LilleÎÎÎ
Pont recomandat
Peste 2.5 goluri
Încredere mare
1.60Cotă estimată
Probabilitate79%

Rezultat final 1X2

151%2.16
X21%3.89
228%3.39

Peste / Sub 2.5 goluri

Peste 2.579%1.60
Sub 2.521%2.20

Ambele echipe marchează

Da68%
Nu32%

Analiză meci

Europa – UEFA Champions League: FK Bodo - Glimt și Lille se întâlnesc pe 3 noiembrie 2026, 22:00.

Forma recentă în acest sezon (ultimele 5 meciuri): FK Bodo - Glimt are V V Î V Î (3V 0E 2Î, 9 puncte), iar Lille are Î Î Î (0V 0E 3Î, 0 puncte).

FK Bodo - Glimt are o medie de 2,29 goluri marcate și 2,14 primite pe meci, iar Lille are 1,33 marcate și 3,33 primite.

Ambele echipe au marcat în 57% din meciurile lui FK Bodo - Glimt și în 67% din ale lui Lille; Over 2.5 a fost bifat în 86%, respectiv 100% din meciuri.

Modelul nostru, bazat pe mediile de goluri marcate și primite și pe xG, estimează 2,19 – 1,61 goluri așteptate. Probabilități: 1 = 51%, X = 21%, 2 = 28%; Over 2.5 = 79%; ambele marchează = 68%.

Pontul ales: Peste 2.5 goluri, cu probabilitate estimată de 79%. La cota orientativă 1,60 (probabilitate implicită 63%), valoarea așteptată este de 26,5%.

Context

  • CompetițieEuropa – UEFA Champions League
  • Data și ora03.11.2026 22:00
  • Cornere estimate6,7
  • Cartonașe estimate3,5

Probabilități detaliate

1X2

1 = FK Bodo - Glimt · X = egal · 2 = Lille

Peste 2.5 goluri79% (media ligii 64%)
Ambele echipe marchează68% (media ligii 61%)

Goluri așteptate (model): 2,19 – 1,61

Toate piețele recomandate

PiațăProb.CotăÎncredere
Peste 1.5 goluri89%–Încredere mare
Peste 2.5 goluri79%1.60Încredere mare
1X (FK Bodo - Glimt sau egal)72%–Încredere medie
Ambele marchează68%–Încredere medie
Ultimele 5 meciuri – FK Bodo - Glimt
VVÎVÎ
Ultimele 5 meciuri – Lille
ÎÎÎ

Forma ultimelor 5 meciuri

FK Bodo - GlimtLille
Rezultate4V 0E 1Î2V 1E 2Î
Puncte pe meci2,401,40
Goluri marcate / meci2,601,00
Goluri primite / meci1,001,40
Ambele marchează60%60%
Peste 2.5 goluri60%60%
Porți nemarcate primite40%20%
Nu există meciuri directe înregistrate între aceste echipe sau datele se încarcă.

Statistici de sezon

FK Bodo - GlimtLille
Meciuri jucate73
Puncte pe meci1,860,00
Goluri marcate / meci2,291,33
Goluri primite / meci2,143,33
xG creat / meci1,570,92
xG primit / meci1,761,80
Ambele marchează57%67%
Peste 2.5 goluri86%100%
Porți nemarcate primite29%0%
Meciuri fără gol marcat14%33%

Cornere și cartonașe

  • Cornere estimate în meci: 6,7
  • Cartonașe estimate în meci: 3,5

Clasament Europa – UEFA Champions League

#EchipaJVEÎGM-GPPct
1 PSG330014-59
2 Aston Villa330012-39
3 Liverpool330012-79
4 Real Madrid330010-59
5 Real Betis33007-49
6 Stuttgart32107-27
7 Arsenal32106-27
8 FC Barcelona320111-66
9 Como320110-56
10 Manchester City32019-56
11 Club Brugge32019-66
12 Sporting CP32017-46
13 Borussia Dortmund32015-46
14 Bayern München312010-55
15 Roma31118-54
16 Atlético Madrid31114-34
17 Shakhtar Donetsk31114-34
18 PSV31112-24
19 Villarreal31028-83
20 Manchester United31025-63
21 Inter Milan31025-63
22 Napoli31025-73
23 Galatasaray31026-93
24 LASK Linz31026-93
25 Sabah31023-63
26 Feyenoord31024-83
27 Lens31023-73
28 FK Bodo - Glimt31024-93
29 AEK Athens31023-83
30 RB Leipzig31023-83
31 Fenerbahçe30213-92
32 Slavia Praha30124-71
33 Viking30125-91
34 Porto30032-60
35 Lille30034-100
36 Slovan Bratislava30031-130

Tabloul Europa – UEFA Champions League

Calificări – Turul 4 (14)
18.08.2026 Fenerbahçe1 - 1 Olympique Lyonnais
18.08.2026 Levski Sofia0 - 0 AEK Athens
18.08.2026 Dinamo Zagreb2 - 2 Viking
19.08.2026 Celtic3 - 0 LASK Linz
19.08.2026 NEC1 - 3 FK Bodo - Glimt
19.08.2026 Hapoel Be'er Sheva2 - 1 Sabah
19.08.2026 Slovan Bratislava1 - 1 Celje
25.08.2026 Sabah5 - 2 Hapoel Be'er Sheva
25.08.2026 LASK Linz5 - 1 Celtic
25.08.2026 FK Bodo - Glimt3 - 0 NEC
26.08.2026 Olympique Lyonnais1 - 2 Fenerbahçe
26.08.2026 Celje1 - 2 Slovan Bratislava
26.08.2026 Viking3 - 1 Dinamo Zagreb
26.08.2026 AEK Athens4 - 0 Levski Sofia
Calificări – Turul 3 (20)
04.08.2026 FC Avan Academy2 - 1 Celje
04.08.2026 Mjällby1 - 2 Slovan Bratislava
04.08.2026 Levski Sofia1 - 0 Kairat
04.08.2026 Hapoel Be'er Sheva1 - 0 Red Star Belgrade
04.08.2026 Olympiakos Piraeus0 - 0 NEC
04.08.2026 Sparta Praha2 - 1 Olympique Lyonnais
04.08.2026 Union Saint-Gilloise3 - 3 FK Bodo - Glimt
04.08.2026 Dinamo Zagreb5 - 0 Kauno Žalgiris
05.08.2026 AGF2 - 1 Sabah
05.08.2026 Fenerbahçe2 - 0 Sturm Graz
11.08.2026 Kairat0 - 1 Levski Sofia
11.08.2026 FK Bodo - Glimt3 - 2 Union Saint-Gilloise
11.08.2026 Sabah4 - 0 AGF
11.08.2026 Kauno Žalgiris1 - 2 Dinamo Zagreb
11.08.2026 NEC2 - 1 Olympiakos Piraeus
11.08.2026 Red Star Belgrade0 - 2 Hapoel Be'er Sheva
11.08.2026 Celje2 - 0 FC Avan Academy
11.08.2026 Slovan Bratislava2 - 0 Mjällby
11.08.2026 Sturm Graz0 - 1 Fenerbahçe
11.08.2026 Olympique Lyonnais3 - 0 Sparta Praha
Calificări – Turul 2 (28)
21.07.2026 Mjällby3 - 0 Lincoln Red Imps
21.07.2026 FC Avan Academy2 - 0 Shamrock Rovers
21.07.2026 Sabah1 - 0 KuPS
21.07.2026 Saburtalo0 - 2 Slovan Bratislava
21.07.2026 AGF1 - 4 Lech Poznań
21.07.2026 Fenerbahçe1 - 0 Górnik Zabrze
21.07.2026 Thun1 - 1 Dinamo Zagreb
21.07.2026 Sturm Graz4 - 0 Hearts
21.07.2026 KÍ0 - 0 Kauno Žalgiris
21.07.2026 Larne0 - 4 Red Star Belgrade
21.07.2026 Víkingur Reykjavík2 - 1 Hapoel Be'er Sheva
22.07.2026 Omonia Nicosia1 - 0 Kairat
22.07.2026 Levski Sofia1 - 0 CS U Craiova
22.07.2026 Egnatia Rrogozhinë3 - 3 Celje
28.07.2026 KuPS0 - 2 Sabah
28.07.2026 Lincoln Red Imps0 - 0 Mjällby
28.07.2026 Dinamo Zagreb3 - 2 Thun
28.07.2026 Celje2 - 2 Egnatia Rrogozhinë
28.07.2026 Hearts0 - 2 Sturm Graz
28.07.2026 Shamrock Rovers2 - 1 FC Avan Academy
29.07.2026 Kairat1 - 0 Omonia Nicosia
29.07.2026 Kauno Žalgiris1 - 0 KÍ
29.07.2026 Lech Poznań1 - 4 AGF
29.07.2026 Hapoel Be'er Sheva2 - 0 Víkingur Reykjavík
29.07.2026 CS U Craiova2 - 2 Levski Sofia
29.07.2026 Górnik Zabrze1 - 1 Fenerbahçe
29.07.2026 Red Star Belgrade5 - 0 Larne
29.07.2026 Slovan Bratislava1 - 1 Saburtalo
Calificări – Turul 1 (28)
07.07.2026 Lincoln Red Imps3 - 1 Inter Club d'Escaldes
07.07.2026 Sabah2 - 0 The New Saints
07.07.2026 FC Avan Academy2 - 0 Riga
07.07.2026 Kauno Žalgiris1 - 1 Drita
07.07.2026 Vardar0 - 2 KuPS
07.07.2026 Floriana2 - 0 Shamrock Rovers
07.07.2026 Borac Banja Luka1 - 1 Levski Sofia
07.07.2026 Tre Fiori0 - 1 Larne
07.07.2026 KÍ2 - 1 Atert Bissen
07.07.2026 Víkingur Reykjavík1 - 0 ETO
08.07.2026 Kairat2 - 1 Sutjeska
08.07.2026 Tallinna FC Flora2 - 3 Saburtalo
08.07.2026 ML Vitebsk1 - 4 CS U Craiova
08.07.2026 Petrocub1 - 1 Egnatia Rrogozhinë
14.07.2026 KuPS2 - 3 Vardar
14.07.2026 Saburtalo2 - 2 Tallinna FC Flora
14.07.2026 Inter Club d'Escaldes1 - 1 Lincoln Red Imps
14.07.2026 Riga3 - 2 FC Avan Academy
14.07.2026 ETO2 - 2 Víkingur Reykjavík
14.07.2026 The New Saints1 - 2 Sabah
14.07.2026 Levski Sofia4 - 0 Borac Banja Luka
14.07.2026 Drita2 - 3 Kauno Žalgiris
14.07.2026 Larne2 - 1 Tre Fiori
14.07.2026 Shamrock Rovers5 - 1 Floriana
15.07.2026 CS U Craiova1 - 0 ML Vitebsk
15.07.2026 Atert Bissen1 - 2 KÍ
15.07.2026 Sutjeska0 - 2 Kairat
15.07.2026 Egnatia Rrogozhinë6 - 1 Petrocub

+18 · Joacă responsabil. Ponturile sunt estimări statistice, nu garanții. Cotele sunt orientative și se pot modifica. Jocurile de noroc pot dăuna sănătății.