Ponturi MVV - Heracles
MVVÎÎVÎÎ
HeraclesVÎVEVRezultat final 1X2
Peste / Sub 2.5 goluri
Ambele echipe marchează
Analiză meci
Olanda – Eerste Divisie: MVV și Heracles se întâlnesc pe 18 octombrie 2026, 17:45. În clasament, MVV ocupă locul 7, iar Heracles locul 1.
Forma recentă în acest sezon (ultimele 5 meciuri): MVV are Î Î V Î Î (1V 0E 4Î, 3 puncte), iar Heracles are V Î V E V (3V 1E 1Î, 10 puncte).
Acasă, MVV marchează în medie 1,20 goluri și primește 1,20 pe meci; în deplasare, Heracles marchează 3,00 și primește 1,60.
Ambele echipe au marcat în 40% din meciurile lui MVV și în 80% din ale lui Heracles; Over 2.5 a fost bifat în 40%, respectiv 80% din meciuri.
Modelul nostru, bazat pe mediile de goluri marcate și primite și pe xG, estimează 1,39 – 1,98 goluri așteptate. Probabilități: 1 = 27%, X = 22%, 2 = 51%; Over 2.5 = 64%; ambele marchează = 63%.
Pontul ales: Peste 1.5 goluri, cu probabilitate estimată de 85%.
Context
- CompetițieOlanda – Eerste Divisie
- Data și ora18.10.2026 17:45
- Cornere estimate12,8
- Cartonașe estimate3,6
Probabilități detaliate
1 = MVV · X = egal · 2 = Heracles
Goluri așteptate (model): 1,39 – 1,98
Toate piețele recomandate
| Piață | Prob. | Cotă | Încredere |
|---|---|---|---|
| Peste 1.5 goluri | 85% | – | Încredere mare |
| X2 (Heracles sau egal) | 73% | – | Încredere medie |
| Peste 2.5 goluri | 64% | – | Încredere mică |
| Ambele marchează | 63% | – | Încredere mică |
| Sub 3.5 goluri | 57% | – | Încredere mică |
Forma ultimelor 5 meciuri
| MVV | Heracles | |
|---|---|---|
| Rezultate | 1V 1E 3Î | 3V 1E 1Î |
| Puncte pe meci | 0,80 | 2,00 |
| Goluri marcate / meci | 1,00 | 2,40 |
| Goluri primite / meci | 3,00 | 1,00 |
| Ambele marchează | 60% | 40% |
| Peste 2.5 goluri | 60% | 60% |
| Porți nemarcate primite | 20% | 40% |
Statistici de sezon
| MVV | Heracles | |
|---|---|---|
| Meciuri jucate | 10 | 10 |
| Puncte pe meci | 1,60 | 2,50 |
| Goluri marcate / meci | 1,30 | 3,10 |
| Goluri primite / meci | 2,00 | 1,20 |
| xG creat / meci | 1,18 | 2,47 |
| xG primit / meci | 1,44 | 1,08 |
| Ambele marchează | 60% | 60% |
| Peste 2.5 goluri | 60% | 80% |
| Porți nemarcate primite | 20% | 30% |
| Meciuri fără gol marcat | 20% | 10% |
Cornere și cartonașe
- Cornere estimate în meci: 12,8
- Cartonașe estimate în meci: 3,6
Clasament Olanda – Eerste Divisie
| # | Echipa | J | V | E | Î | GM-GP | Pct |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 31-12 | 25 | |
| 2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22-7 | 22 | |
| 3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 26-14 | 21 | |
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 22-18 | 19 | |
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 20-19 | 17 | |
| 6 | 10 | 4 | 4 | 2 | 10-8 | 16 | |
| 7 | 10 | 5 | 1 | 4 | 13-20 | 16 | |
| 8 | 10 | 5 | 0 | 5 | 22-17 | 15 | |
| 9 | 10 | 3 | 5 | 2 | 19-15 | 14 | |
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15-15 | 14 | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 22-18 | 13 | |
| 12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 15-17 | 13 | |
| 13 | 10 | 4 | 0 | 6 | 15-15 | 12 | |
| 14 | 10 | 3 | 2 | 5 | 14-18 | 11 | |
| 15 | 10 | 3 | 2 | 5 | 15-22 | 11 | |
| 16 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13-23 | 11 | |
| 17 | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-19 | 9 | |
| 18 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13-25 | 8 | |
| 19 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13-27 | 8 | |
| 20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 16-23 | 7 |
Alte meciuri
Toate meciurile ligii →+18 · Joacă responsabil. Ponturile sunt estimări statistice, nu garanții. Cotele sunt orientative și se pot modifica. Jocurile de noroc pot dăuna sănătății.