Ponturi PSV II - Dordrecht
PSV IIVÎEÎE
DordrechtÎÎVEÎRezultat final 1X2
Peste / Sub 2.5 goluri
Ambele echipe marchează
Analiză meci
Olanda – Eerste Divisie: PSV II și Dordrecht se întâlnesc pe 19 octombrie 2026, 21:00. În clasament, PSV II ocupă locul 12, iar Dordrecht locul 19.
Forma recentă în acest sezon (ultimele 5 meciuri): PSV II are V Î E Î E (1V 2E 2Î, 5 puncte), iar Dordrecht are Î Î V E Î (1V 1E 3Î, 4 puncte).
Acasă, PSV II marchează în medie 1,80 goluri și primește 1,00 pe meci; în deplasare, Dordrecht marchează 1,00 și primește 2,80.
Ambele echipe au marcat în 80% din meciurile lui PSV II și în 80% din ale lui Dordrecht; Over 2.5 a fost bifat în 40%, respectiv 80% din meciuri.
Modelul nostru, bazat pe mediile de goluri marcate și primite și pe xG, estimează 2,05 – 1,24 goluri așteptate. Probabilități: 1 = 56%, X = 21%, 2 = 23%; Over 2.5 = 63%; ambele marchează = 67%.
Pontul ales: Peste 1.5 goluri, cu probabilitate estimată de 84%.
Context
- CompetițieOlanda – Eerste Divisie
- Data și ora19.10.2026 21:00
- Cornere estimate10,2
- Cartonașe estimate3,6
Probabilități detaliate
1 = PSV II · X = egal · 2 = Dordrecht
Goluri așteptate (model): 2,05 – 1,24
Toate piețele recomandate
| Piață | Prob. | Cotă | Încredere |
|---|---|---|---|
| Peste 1.5 goluri | 84% | – | Încredere mare |
| 1X (PSV II sau egal) | 77% | – | Încredere mare |
| Ambele marchează | 67% | – | Încredere medie |
| Peste 2.5 goluri | 63% | – | Încredere mică |
| Sub 3.5 goluri | 58% | – | Încredere mică |
| 1 (PSV II) | 56% | – | Încredere mică |
Forma ultimelor 5 meciuri
| PSV II | Dordrecht | |
|---|---|---|
| Rezultate | 1V 2E 2Î | 1V 1E 3Î |
| Puncte pe meci | 1,00 | 0,80 |
| Goluri marcate / meci | 1,40 | 1,60 |
| Goluri primite / meci | 1,80 | 2,80 |
| Ambele marchează | 100% | 80% |
| Peste 2.5 goluri | 60% | 80% |
| Porți nemarcate primite | 0% | 0% |
Statistici de sezon
| PSV II | Dordrecht | |
|---|---|---|
| Meciuri jucate | 10 | 10 |
| Puncte pe meci | 1,30 | 0,80 |
| Goluri marcate / meci | 1,50 | 1,30 |
| Goluri primite / meci | 1,70 | 2,70 |
| xG creat / meci | 1,74 | 1,48 |
| xG primit / meci | 1,68 | 1,62 |
| Ambele marchează | 90% | 70% |
| Peste 2.5 goluri | 60% | 80% |
| Porți nemarcate primite | 10% | 0% |
| Meciuri fără gol marcat | 0% | 30% |
Cornere și cartonașe
- Cornere estimate în meci: 10,2
- Cartonașe estimate în meci: 3,6
Clasament Olanda – Eerste Divisie
| # | Echipa | J | V | E | Î | GM-GP | Pct |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 31-12 | 25 | |
| 2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22-7 | 22 | |
| 3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 26-14 | 21 | |
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 22-18 | 19 | |
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 20-19 | 17 | |
| 6 | 10 | 4 | 4 | 2 | 10-8 | 16 | |
| 7 | 10 | 5 | 1 | 4 | 13-20 | 16 | |
| 8 | 10 | 5 | 0 | 5 | 22-17 | 15 | |
| 9 | 10 | 3 | 5 | 2 | 19-15 | 14 | |
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15-15 | 14 | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 22-18 | 13 | |
| 12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 15-17 | 13 | |
| 13 | 10 | 4 | 0 | 6 | 15-15 | 12 | |
| 14 | 10 | 3 | 2 | 5 | 14-18 | 11 | |
| 15 | 10 | 3 | 2 | 5 | 15-22 | 11 | |
| 16 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13-23 | 11 | |
| 17 | 10 | 2 | 3 | 5 | 16-19 | 9 | |
| 18 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13-25 | 8 | |
| 19 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13-27 | 8 | |
| 20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 16-23 | 7 |
Alte meciuri
Toate meciurile ligii →+18 · Joacă responsabil. Ponturile sunt estimări statistice, nu garanții. Cotele sunt orientative și se pot modifica. Jocurile de noroc pot dăuna sănătății.