Ponturi Jagiellonia Białystok - RSC Anderlecht
Jagiellonia BiałystokEVVÎV
RSC AnderlechtVVVÎÎRezultat final 1X2
Peste / Sub 2.5 goluri
Ambele echipe marchează
Analiză meci
Meciul Jagiellonia Białystok – RSC Anderlecht din Europa – UEFA Europa League se joacă pe 22 octombrie 2026, 22:00.
Forma recentă în acest sezon (ultimele 5 meciuri): Jagiellonia Białystok are E V V Î V (3V 1E 1Î, 10 puncte), iar RSC Anderlecht are V V V Î Î (3V 0E 2Î, 9 puncte).
Jagiellonia Białystok are o medie de 2,17 goluri marcate și 1,00 primite pe meci, iar RSC Anderlecht are 1,88 marcate și 0,88 primite.
Ambele echipe au marcat în 83% din meciurile lui Jagiellonia Białystok și în 50% din ale lui RSC Anderlecht; Over 2.5 a fost bifat în 83%, respectiv 63% din meciuri.
Modelul nostru, bazat pe mediile de goluri marcate și primite și pe xG, estimează 1,41 – 1,61 goluri așteptate. Probabilități: 1 = 33%, X = 24%, 2 = 42%; Over 2.5 = 63%; ambele marchează = 62%.
Pontul ales: Peste 1.5 goluri, cu probabilitate estimată de 80%.
Context
- CompetițieEuropa – UEFA Europa League
- Data și ora22.10.2026 22:00
- Cornere estimate6,9
- Cartonașe estimate4,2
Probabilități detaliate
1 = Jagiellonia Białystok · X = egal · 2 = RSC Anderlecht
Goluri așteptate (model): 1,41 – 1,61
Toate piețele recomandate
| Piață | Prob. | Cotă | Încredere |
|---|---|---|---|
| Peste 1.5 goluri | 80% | – | Încredere mare |
| X2 (RSC Anderlecht sau egal) | 67% | – | Încredere medie |
| Sub 3.5 goluri | 64% | – | Încredere mică |
| Peste 2.5 goluri | 63% | – | Încredere mică |
| Ambele marchează | 62% | – | Încredere mică |
| 1X (Jagiellonia Białystok sau egal) | 58% | – | Încredere mică |
Forma ultimelor 5 meciuri
| Jagiellonia Białystok | RSC Anderlecht | |
|---|---|---|
| Rezultate | 1V 0E 4Î | 4V 0E 1Î |
| Puncte pe meci | 0,60 | 2,40 |
| Goluri marcate / meci | 1,00 | 2,00 |
| Goluri primite / meci | 2,20 | 0,60 |
| Ambele marchează | 80% | 40% |
| Peste 2.5 goluri | 80% | 80% |
| Porți nemarcate primite | 0% | 60% |
Statistici de sezon
| Jagiellonia Białystok | RSC Anderlecht | |
|---|---|---|
| Meciuri jucate | 6 | 8 |
| Puncte pe meci | 2,17 | 2,00 |
| Goluri marcate / meci | 2,17 | 1,88 |
| Goluri primite / meci | 1,00 | 0,88 |
| xG creat / meci | 1,34 | 1,45 |
| xG primit / meci | 1,79 | 1,28 |
| Ambele marchează | 83% | 50% |
| Peste 2.5 goluri | 83% | 63% |
| Porți nemarcate primite | 17% | 38% |
| Meciuri fără gol marcat | 0% | 13% |
Cornere și cartonașe
- Cornere estimate în meci: 6,9
- Cartonașe estimate în meci: 4,2
Clasament Europa – UEFA Europa League
| # | Echipa | J | V | E | Î | GM-GP | Pct |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7-1 | 6 | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6-0 | 6 | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6-1 | 6 | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7-3 | 6 | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-1 | 6 | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4-0 | 6 | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-2 | 6 | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-3 | 6 | |
| 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3-1 | 6 | |
| 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3-1 | 6 | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-2 | 4 | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-1 | 4 | |
| 13 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | 4 | |
| 14 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1-0 | 4 | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-3 | 3 | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-2 | 3 | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-3 | 3 | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-2 | 3 | |
| 19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 3 | |
| 20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 3 | |
| 21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-4 | 3 | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | 1 | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | 1 | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-2 | 1 | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-2 | 1 | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0-3 | 1 | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-6 | 1 | |
| 28 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-3 | 0 | |
| 29 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-3 | 0 | |
| 30 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-5 | 0 | |
| 31 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-5 | 0 | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-5 | 0 | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | 0 | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | 0 | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-5 | 0 | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-8 | 0 |
Tabloul Europa – UEFA Europa League
Calificări – Turul 4 (24)
| 20.08.2026 | 0 - 3 | ||
| 20.08.2026 | 0 - 1 | ||
| 20.08.2026 | 4 - 0 | ||
| 20.08.2026 | 3 - 0 | ||
| 20.08.2026 | 1 - 1 | ||
| 20.08.2026 | 0 - 0 | ||
| 20.08.2026 | 0 - 1 | ||
| 20.08.2026 | 7 - 0 | ||
| 20.08.2026 | 3 - 0 | ||
| 20.08.2026 | 3 - 0 | ||
| 20.08.2026 | 1 - 0 | ||
| 20.08.2026 | 3 - 1 | ||
| 27.08.2026 | 1 - 0 | ||
| 27.08.2026 | 1 - 2 | ||
| 27.08.2026 | 5 - 1 | ||
| 27.08.2026 | 4 - 2 | ||
| 27.08.2026 | 2 - 1 | ||
| 27.08.2026 | 1 - 0 | ||
| 27.08.2026 | 3 - 0 | ||
| 27.08.2026 | 0 - 2 | ||
| 27.08.2026 | 1 - 3 | ||
| 27.08.2026 | 2 - 2 | ||
| 27.08.2026 | 4 - 0 | ||
| 27.08.2026 | 3 - 0 |
Calificări – Turul 3 (26)
| 04.08.2026 | 3 - 1 | ||
| 04.08.2026 | 0 - 0 | ||
| 05.08.2026 | 1 - 0 | ||
| 06.08.2026 | 1 - 1 | ||
| 06.08.2026 | 2 - 1 | ||
| 06.08.2026 | 0 - 3 | ||
| 06.08.2026 | 1 - 0 | ||
| 06.08.2026 | 1 - 1 | ||
| 06.08.2026 | 0 - 1 | ||
| 06.08.2026 | 1 - 0 | ||
| 06.08.2026 | 0 - 1 | ||
| 06.08.2026 | 3 - 0 | ||
| 06.08.2026 | 6 - 1 | ||
| 11.08.2026 | 2 - 1 | ||
| 13.08.2026 | 2 - 1 | ||
| 13.08.2026 | 1 - 0 | ||
| 13.08.2026 | 1 - 0 | ||
| 13.08.2026 | 3 - 3 | ||
| 13.08.2026 | 1 - 1 | ||
| 13.08.2026 | 3 - 2 | ||
| 13.08.2026 | 1 - 3 | ||
| 13.08.2026 | 1 - 1 | ||
| 13.08.2026 | 3 - 2 | ||
| 13.08.2026 | 1 - 1 | ||
| 13.08.2026 | 5 - 1 | ||
| 14.08.2026 | 0 - 5 |
Calificări – Turul 2 (18)
| 23.07.2026 | 0 - 0 | ||
| 23.07.2026 | 1 - 1 | ||
| 23.07.2026 | 0 - 1 | ||
| 23.07.2026 | 0 - 5 | ||
| 23.07.2026 | 2 - 3 | ||
| 23.07.2026 | 1 - 0 | ||
| 23.07.2026 | 2 - 1 | ||
| 23.07.2026 | 1 - 2 | ||
| 23.07.2026 | 2 - 0 | ||
| 30.07.2026 | 1 - 0 | ||
| 30.07.2026 | 0 - 2 | ||
| 30.07.2026 | 3 - 1 | ||
| 30.07.2026 | 4 - 0 | ||
| 30.07.2026 | 2 - 0 | ||
| 30.07.2026 | 0 - 0 | ||
| 30.07.2026 | 3 - 1 | ||
| 30.07.2026 | 2 - 2 | ||
| 30.07.2026 | 5 - 0 |
Calificări – Turul 1 (12)
| 09.07.2026 | 3 - 0 | ||
| 09.07.2026 | 0 - 0 | ||
| 09.07.2026 | 0 - 0 | ||
| 09.07.2026 | 2 - 0 | ||
| 09.07.2026 | 3 - 2 | ||
| 09.07.2026 | 1 - 2 | ||
| 16.07.2026 | 0 - 0 | ||
| 16.07.2026 | 1 - 2 | ||
| 16.07.2026 | 0 - 1 | ||
| 16.07.2026 | 3 - 0 | ||
| 16.07.2026 | 2 - 1 | ||
| 16.07.2026 | 0 - 3 |
Alte meciuri
Toate meciurile ligii →+18 · Joacă responsabil. Ponturile sunt estimări statistice, nu garanții. Cotele sunt orientative și se pot modifica. Jocurile de noroc pot dăuna sănătății.